درباره کنگره:
اولین کنگره  داروسازی نوین (Pharmacy Updates) از هجدهم بهمن ماه 1396 به مدت سه روز در سالن همایش های رازی و در جهت آشنایی داروسازان و پزشکان کشور با یافته های اخیری که به سرعت در حوزه دارو، درمان، و سامانه دارو-درمانی سلامت در حال گسترش است، توسط مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نشریه پزشکی نوین دارو برگزار خواهد شد.
-) جلسات روز اول این کتگره در جهت آشنایی با مباحث نوین داروسازی منجمله درمان انفرادی (Personalize Therapy)، پپتیدها، پروتئین‌ها، آنتی‌بادی‌های منوکلونال، ترکیبات نانو، و روشهای دارورسانی نوین خواهد بود.
-) روز دوم به بررسی سامانه دارو و درمان در سطوح گوناگون از بنگاه‌های بزرگ شامل کارخانه‌های داروسازی، شرکتهای پخش ، بنگاه‌های کوچک منجمله داروخانه‌ها و سازمانهای دولتی و قانونگذار در چرخه دارو و درمان میپردازد.
-) در روز سوم مباحث خاص در بهره‌گیری از داروسازی و طب کهن، فرآورده‌های مکمل، تغذیه درمانی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، داروسازی جالینوسی و ترکیبی برای فرآورده‌های پوست و مو ارائه خواهند شد.
همچنین در کنار سالنهای سخنرانی فرصت چندین کارگاه تخصصی ، ارائه پوسترهای برگزیده شده ، غرفه های نمایشگاهی و معرفی شرکتها فراهم آمده است.
امید است با حضور فعال داروسازان، پزشکان، اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور، زمینه مناسبی جهت آشنایی با آخرین یافته های علمی، انتقال تجارب و دستاوردهای پژوهشی و کاربرد علوم داروسازی و درمان شناسی برای دست اندرکاران حرف پزشکی کشور صورت گرفته و گامی استوار، جدی و مؤثر در جهت ارتقا دانش و ارائه خدمات داروسازی و پزشکی در کشور برداشته شود.

اهداف کنگره:
1.    آشنایی با آخرین دستاوردهای علوم دارویی و بالینی برای شاغلین داروساز، پزشک ، اساتید محترم دانشگاه و دانشجویان عزیز رشته‌های مربوطه.
2.    توسعه ارتباط بین مراکز پژوهشی و دانشگاهی و برقراری ارتباط میان متخصصین، محققین و پژوهشگران حوزه علوم دارویی و بالینی به منظور تبادل اطلاعات علمی و انتقال دستاوردهای حاصله و هم افزایی پژوهش‌ها و تحقیقات انجام شده.
3.    کمک به مسئله یابی و حل مسایل علمی و کاربردی در حوزه علوم دارویی
4.    ایجاد بستری مناسب برای گردهمایی، ارائه و تبادل نظر در رابطه با نوآوری‌ها و پژوهش‌های علمی در حوزه علوم دارویی